Biegali dla upamiętnienie ks. Romana Kotlarza

Reprezentacja Zespołu Szkół im. Oddziału AK "Jędrusie" w Połańcu wzięła udział w obchodach dla uczczenia XXXIX rocznicy śmierci ks. Romana Kotlarza, które odbyły się w sobotę 5 września 2015 roku w Koniemłotach.

W programie obchodów znalazły się m.in.: złożenie kwiatów na grobie księdza, msza oraz bieg uliczny. W zawodach brała udział młodzież naszej szkoły. Bieg przeprowadzono w kategorii dziewcząt (15 uczestniczek) i chłopców (18 uczestników). W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Gabriela Kazberuk z klasy I b LO. W kategorii chłopców II miejsce zajął Mikołaj Bielaska z klasy I a LO, a IV miejsce Paweł Kowalik z II d T. W biegu brali udział również: Łukasz Bator kl. II b LO – V miejsce, Maciej Kowalski kl. II a TE - VI miejsce, Tomasz Ziarno kl. II a TE – X miejsce, Wojciech Pakaszewski II b LO – XV miejsce.
W klasyfikacji drużynowej nasza szkołą zajęła II miejsce.  Wszyscy uczestnicy otrzymali gorący posiłek, a najlepsi sportowcy pamiątkowe medale i dyplomy.

Opiekun : Krzysztof Kazberuk 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information