Zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych - Rytwiany

30 września 2015 roku w Rytwianach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zespół Szkół w Połańcu reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.

Sztafetę 10 x 800m dziewczęta zakończyły na pierwszym miejscu pokonując,  Zespół Szkół Ekonomicznych w Staszowie, Zespół Szkół w Staszowie oraz Liceum Ogólnokształcące w Staszowie.
W sztafecie biegły: Paulina Witek I c T, Milena Nurkiewicz I c T, Monika Drożdzowska III a LO, Eulalia Pluta III b LO, Izabela Oleś III b LO,  Gabriela Chajska II b LO, Urszula Kajtek II d T, Paulina Tłomak I b LO, Kamila Guła IIIa LO i Gabriela Kazberuk I b LO.

Chłopcy mieli do pokonania dystans10x1000m. Wygrali drugie miejsce przegrywając z  Zespołem Szkół w Staszowie ale wygrywając z  Zespołem Szkół Ekonomicznych w Staszowie i Liceum Ogólnokształcące  w Staszowie.

W drużynie chłopców biegli: Mikołaj Bielaska I a LO, Paweł Switek III b T, Łukasz Bator II b LO, Paweł Kowalik II c T, Maciej Kowalski II a T, Jakub Wątroba  II b T, Wiktor Walenciak II c T, Tomasz Ziarno  IIa T, Paweł Nadrowski II a T, Michał Bandziarowski I c T.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ponieważ obie drużyny mogą wziąć udział w zawodach wojewódzkich, które odbędą się  9 października 2015 roku w Nowinach.


Opiekunami młodzieży byli: Urszula Górska i Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information