Technikum z PO WER

Uczniowie Zespołu Szkół w Połańcu kontynuują realizację projektu „Europejski staż – lepsza przyszłość zawodowa” realizowanego z Funduszy Europejskich. Na początku roku 24 uczniów kształcących się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz technik budownictwa uczestniczyło w praktykach zawodowych w Wielkiej Brytanii.

Przystępujemy do dalszej części realizacji naszego projektu, grupa 24 uczniów naszego technikum kształcących się w zawodach technik elektronik i technik energetyk przygotowuje się do wyjazdu na staż do Portugalii.

Praktyki udało nam się zorganizować we współpracy z Associacao de Mobilidade Intercultural Euromob. Region Porto to główne miejsce gdzie zlokalizowane są firmy w których realizowany będzie nasz projekt.

Pierwsza grupa uczniów razem z opiekunem wyruszają już 7 maja, natomiast druga grupa 21 maja. Poza pracą w firmach związanych z energetyką i elektroniką uczniowie będą mieli możliwość poznać region oraz jego kulturę.

Uczniowie mieszkać będą w pięknym mieście Póvoa de Varzim.

W czytaj więcej materiał video z regionu gdzie nasi uczniowie odbywać będą praktyki.

 

Poniżej zamieszczam materiał z Póvoa de Varzim oraz Porto.

 Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information