Skład Samorządu Uczniowskiego 2021/2022

Opiekunowie: Jolanta Gach, Urszula Górska, Dorota Płachecka 
 
Przewodnicząca: Weronika Tworek 
Zastępca: Kornelia Januszewska 
Skarbnik: Adrian Adamczak 
Sekretarz: Wiktoria Skowron 
Zastępca: Natalia Bednarska 
 
Sekcja dekoracyjna:
Marika Miernik 
Wiktoria Wolanin 
Karolina Czołba 
Aleksandra Górska 
Natasza Liśkiewicz 
Nicoletta Skowron 
Martyna Kosowicz 
Ola Juszczyk
 
Sekcja montażowa: 
Mikołaj Kosiński 
Paweł Kosatka 
Mikołaj Woś 
 
Sekcja radiowęzła: 
Anita Wrona 
Bartek Czosnek 
Kacper Durnaś 
Konrad Figiel
Paweł Bednarski 
 
Sekcja redakcyjna: 
Julia Kowalska 
Oliwia Wróbel 
Natalia Kufel 
Wiktoria Witkowska 
 
Sekcja fotograficzna: 
Katarzyna Kosowicz 
Paulina Zysk 

Każde państwo, urząd, czy jakakolwiek inna instytucja, w tym także i szkoła, posiada swój samorząd. Jest on czymś więcej niż tylko grupką osób obradującą nad dekoracjami czy audycjami, jakie należy przygotować na daną okazję; to ,,kręgosłup”, na którym opiera się funkcjonowanie całego ,,organizmu”. Należymy do niego wszyscy od chwili przyjęcia do szkoły, i choć ma on swego rodzaju reprezentantów (przewodniczącego, zastępcę itd.) to tak naprawdę każdy ma w nim równe prawa i jego zdanie, a także pomysły są tak samo znaczące - dlatego jest organizacją od nas dla nas :). Dzięki temu, co roku na szkolnych korytarzach, akademiach, świętach czy imprezach możemy zauważyć ogromną różnorodność. Jeżeli dotarłeś już tutaj i interesuje Cię ,,co dalej”, to odpowiedź jest jedna - działaj! To Ty tworzysz realną zmianę, której nam potrzeba; dołącz do nas i pozwól swojemu kreatywnemu ,,ja” na rozwój :).

 Natalia Kufel 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information