Relacja drugiej grupy z praktyki zawodowej – Pova de Varzim – PO WER

Praktyki realizowane w Technikum w Połańcu w ramach programu PO WER są 100% finansowane ze środków UE, uczniowie uczestniczący w projekcie nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

Nasza praktyczna nauka zawodu w Povoa de Varzim przebiega bez większych  problemów.  W wolnych chwilach uczymy się  portugalskiego i trzeba przyznać  że  czasami się  przydaje. Po pracy (czasami z dojazdem to trwa 12 godzin a więc jest to wyzwanie) próbujemy  się relaksować, fajnie bo plaża  nie jest daleko. W weekend zwiedzamy, byliśmy  w Porto, fajną  atrakcją  była wycieczka łodzią  po rzece ale można było też skosztować tamtejszych potraw regionalnych.

Pozdrawiamy

Zdjęcia z pobytu w czytaj więcej ...

 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information